Rebi oma simsid eemale nende igapäevarutiinist ja vii nad põnevatele reisidele kolme erinevasse eksootilisse paika. Vali kas tahad puhata luksusvillas lopsakal troopilisel saarel, matkata perega ürgsetes mägedes või avastada kultuuri Kaug-Idas. Sinu simsid saavad nüüd puhata ja lõõgastuda uute tegevuste ja kogemuste abil. Su simsid saavad olla nii tüütud turistid, uurivad maadeavastajad, kui kõrgseltskonna reisijad, kes tagasi koju tulles saavad oma teadmisi ja oskusi ka perele või sõpradele edasi anda. Simsid võivad ka eluaegseteks ränduriteks hakata!

Reisi kolme unistuste sihtkohta
Igas kohas on oma unikaalne maastik ja kohalikud elanikud, näiteks tuleltantsija (Fire Dancer) ja Ninja, kellega sinu sims saab tutvuda. Proovi kohalikku kööki ja tutvu kultuuriväärtustega.

Saada oma simsid kodust välja
Klaaspõhjaga paadisõidud, seiklusrikkad furgoonisõidud, ja teised ekskursioonid on uued lõbusad tegevused sinu simsi jaoks, ja alati võib tulla ka üllatusi!

Osta või otsi haruldasi asju
Harulduste poodi saab sims minna ainult reisil, muuhulgas saab osta ainukordseid juveele, ja neid saab kas ise kanda või võtta koju kaasa oma lähedastele kinkimiseks. Liigu reisil palju ringi, siis on suurem võimalus komistada salakohtadele, kust võid leida nii mõndagi - mõnikord prügi, aga teinekord aarde.

Avasta uusi majutuskohti
Lase oma simsil maitsta pillavat elustiili luksusvillades või säästa ja vali rohkem õdusam öömaja. Simsid võivad nautida toateeninduse mugavust, hellitada end spaas ja veel palju muud.