ilmub 26.veebruaril 2008.aastal

Nüüd saavad simsid taasavastada vaba aja rõõme. Simsidel on nüüd võimalus kogu perega mängida jalgpalli, tantsida balletti, parandada autot ja ehitada mudelraudteed koos rongidega ning nende tegevustega palju rohkem erinevaid võimalusi arendada oma oskusi, sõprussuhteid ja teha oma elu edukaks.
Loomulikult saavad simsid uue lisapakiga hunniku uusi unikaalseid asju, sealhulgas uusi riideid, dekoratsioone ja muud. Simsid saavad nüüd otsida oma elu eesmärki ja laiendada elumõtet. Simsid saavad isegi salajasi auhindu, kui saavad mõnes hobis meistriks, samuti lisandub mängu uusi töökohti ja karjääre. Simsidel on võimalus osaleda tantsuvõistlusel ning uusi tegevusi lisandub ka mudilastele (toddlers).

Võimalused:

* Ärata oma simsi tõelised kired uute tegevustega spordist teaduseni ja kunstist käsitööni.
* Uued vaba aja tegevused nagu korvpall, jalgpall, autoparandus, ballett ja isegi elu otsimine kosmosest!
* Uued hobid toovad ka uued eluauhinnad. Kui sims saab mõnes hobis meistriks, saab ta valida uut elumõtet, teenida auhindu ja leida uusi salakrunte.
* Kui sims on mõnel alal osavaks saanud, saab ta müüa oma kunsti või käsitööd või võrrelda oma taset teistega tantsu-, kokandus- või videomängude võistlustel.
* Uued grupitegevused on suurepärane võimalus simsil aega veeta pere ja sõpradega. Uued tegevused on ka lastele ja mudilastele, näiteks joonistamine ja klotsimäng.
* Hobidega tegelemisel saab nautida põnevaid ja ootamatuid momente, eriti väheste oskustega simsidel. Algaja sims võib näiteks meisterdada ühe silmaga kaisukaru, voolida savist vildaka purgi, matkates saada mürgipuu või kes teab veel mida...

Autoremont

Ballett

The Sims 3 naabruskonda kujutav pilt!!!!