Teismelised

Teen Style stuff

The Sims 2: Teismeliste eri

Anna oma teismelistele simsidele kõike, et nad saaksid väljendada oma erilisust. Nüüd saavad su teismeeas simsid näidata oma suhtumist maailma uute, eriliste kodusisustuse elementide, kaunistuste, riiete ja muude asjadega kolmes erinevas stiilis - gooti, peksja ja suhtleja. Anna oma simsidele uus makk, telekas ja teised vahendid, et käia ajaga kaasas ja hoida sõpru. Noored simsid saavad nüüd valida uusi uhkeid riideid, kaasa arvatud treeningdress, disainteksad ja joogariided. lase oma noortel simsidel väljendada end nii nagu seda suudab vaid teismeline.

Aktiivse suhtlemise võlud
- Nüüd saab su suhtluslind teha iluuinaku luksusvoodis ja hoida oma trendikat välimust uhke kosmeetikalaua abil.
- Kaunite nikerdistega riidekapp on suurepärane koht, kus su suhtleja saab hoida oma disainteksaseid ja teisi stiilseid riideid.
- Tüdruksimsidel on võimalus ringi käia tibipidžaamas, mis koosnevad nunnust nabasärgist ja püksikutest koos sobivate sussidega.

Sisene ekstreemspordi maailma
- Ehi oma simsi tuba rulllaua- või lainelauakujulise seinakaunistusega, et näidata tema elustiili.
- Pane talle jalga khakipüksid ja selga teised põnevad riided, mis on just õiged lihtsalt puhkamiseks.

Gooti stiil toob tumedad jõud
- Muuda oma gooti simsi tuba tema musta hinge peegelduseks kasutades stiilseid musti ja punaseid mööblitükke ja tapeete.
- Riietus väljendab samuti tumedat mässumeelset teismelist - pandlad, rihmad ja rasked saapad kutile ning nahk, tattood ja võrk tibile.